Saada vihje
Kanada reisiportaal valis Narva-Jõesuu maailma 50 parima ranna hulka (0)
Narva-Jõesuu rand. ILJA SMIRNOV 

Kanada reisiportaal Flight Network koostas 1200 nõuandja näpunäiteid arvesse võttes nimekirja maailma parimatest linnalähedastest randadest. 35. kohale valiti peeneliivaline Narva-Jõesuu rand, vahendas Delfi.

Hinnangud Narva-Jõesuu ranna kohta on järgnevad: ligipääsetavus 9/10, atmosfäär 8/10 ning vee ja liiva kvaliteet 6/10. Välja tuuakse ka see, et päikeselisi päevi on 234 ning aasta keskmine temperatuur 9,4 kraadi.

Narva-Jõesuu rand paikneb pingereas Iisraeli kuulsa ranna Eilat Beachi ja Singapuri ranna Siloso Beachi vahel.

Arvustuses tsiteeritakse Soome ajalehe Iltalehti ajakirjanikku Marianne Zittingut, kelle hinnangul Eesti pikim rand tuntud ja armastatud liivaranna pikki suurepärast männikut kulgeva peeneterealise liivaranna poolest

Märgitakse sedagi, et Narva-Jõesuule lähim lennujaam on Pulkovo Peterburis. Lennureisidele keskenduv portaal soovitab kohale minna aga Helsingi kaudu.

Eestile kõige lähem riik, mis samuti nimekirja valiti, on 48. kohale paigutuv Poola oma Sopoti rannaga. Esikolmiku moodustavad aga Bondi rand Austraalias, Miami rand USAs Florida osariigis ning Copacabana rand Rio de Janeiro linnas Brasiilias.

Footer reklaam
Test post injection

Vaata kogu edetabelit siit.

 

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.