Saada vihje
Alutaguse sai Võrumaal kõvasti sugeda (0)
Ülar Sala oli kohtumises Võrumaa vastu platsil enamuse mänguajast ja tõi 9 punkti ning võttis 9 lauapalli, ent see ei päästnud Alutaguse meeskonda hooaja esimesest kaotusest. MATTI KÄMÄRÄ 

Reinar Halliku Korvpallikool/Expertline sai Eesti teises liigas esimese kaotuse kui hävis kolmapäeva õhtul Antsla lähistel Kuldre koolimaja võimlas Võrumaa meeskonnale 68:93.

Alutaguse meeskonna jaoks läks mäng käest avaminutitest peale. Avavilest  oli kulunud kõigest kuus ja pool minutit, kui Võrumaa oli juba pääsenud ette 25:7. Avaveerandi lõpuks oli Ida-Viru meeskond jäänud taha juba 24 punktiga. Edaspidi mäng võrdsustus, kuid suurt kaotusseisu enam vähendada ega mängu pinget tuua, ei õnnestunud.

Eelmistes kohtumistes hiilanud Markus Laanemets oli ka kolmapäeva õhtul Reinar Halliku meeskonna parim visates 21 punkti ja noppides 11 lauapalli.  Võrumaale sõideti suures osas samade meestega, kes olid eelnevas kolmes võidumängus platsil käinud, kuid enamikul neist oli must päev.

VAATA PROTOKOLLI

Võrumaa teenis ohtralt punkte Alutaguse pallikaotustest, mida kogunes kohtumise lõpuks 20. Kui lauavõitlus oli enamvähem võrdne, siis visketabavuses jäi Alutaguse Võrumaale kõvasti alla. Näiteks kahepunkti visete tabavusprotsenti oli kõigest 37,5 ja vabavisetel 57,9. Võrumaal oli samad näitajad 55,6 ja 69,2.

Teise liiga Ida alagrupis on nii Reinar Halliku Korvpallikool/Expertline kui HITO/Karjamaa saanud kolm võitu ja ühe kaotuse. Võrumaal on kaks võitu ja üks kaotus. HITO/Karjamaa kohtub sel reedel Jõhvi spordihallis Valgamaa Kutseõppekeskusega, keda eelmisel nädalal võideti lausa 113:59.

 

 

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.