Saada vihje
Jõhvi tööstusparki hakkab peagi kerkima esimene hoone (0)
DPD EESTI
Praegu elumajade vahetus läheduses asuv DPD terminal kolib suve lõpus uude ja moodsasse keskusesse. 

DPD Eesti ja OÜ Ülenurme Investeeringud vahelise kokkuleppe kohaselt ehitatakse DPD-le Jõhvi äriparki ligi 1000 ruutmeetri suurune terminalihoone, mis peaks valmima selle aasta augustis. 

AS DPD Eesti ja OÜ Ülenurme Investeeringud sõlmisid pikaajalise rendilepingu, millega rajatakse DPD-le Jõhvi äriparki ligi 1000 ruutmeetri suurune terminalihoone. Investeeringu suurus on kokku üle ühe miljoni euro ja hoone valmib käesoleva aasta augustis.

Paremad tingimused 

Ettevõtte tegevjuht Rainer Rohtla ütles Põhjarannikule, et uus terminalihoone vastab kõikidele nende vajadustele, on efektiivne ning võimaldab edukalt käidelda kaubamahte, mida tulevikus uksest ukseni ning Pickupi võrgustiku kaudu äride ja tarbijateni toimetatakse.

DPD Eestil on Jõhvis olnud terminal juba kümneid aastaid. “Jõhvi on oluline geograafiline asukoht, teostamaks efektiivselt jaotuslogistikat Ida-Virumaal. DPD Eesti terminali asukohad on Jõhvis mitmel korral muutunud, sest oleme pidevalt oma äri laiendanud ning selle tõttu vajanud suuremat pinda, millel opereerida,” ütles Rohtla.

Praegu asub DPD terminal Jõhvi linnas elumajade läheduses ning see ei ole asukohana üleliia mugav: kuna autosid laaditakse ka öösel, segab see kohalike inimeste öörahu. “Seetõttu võtsime juba mõned aastad tagasi vastu otsuse liikuda Jõhvi linnast välja ning rajada uus jaotuslogistika terminal, mis vastab meie vajadustele praegu ja ka tulevikus,” rääkis ettevõtte juht. Ta lisas, et uues terminalis hakkavad tööle praegused autojuhid ja terminalitöötajad, kes saavad senisega võrreldes nüüdisaegsemad töötingimused.

Test post injection
Footer reklaam

Teevad alguse lahti

Rohtla sõnul otsustasid nad Jõhvi äripargi kasuks just seetõttu, et tegemist on ettevõtjaid koondava pargiga ning kogemused sääraste parkidega on ettevõttel head. DPD Eesti peakorter asub Harjumaal Jüri tehnopargis. Tartus on ettevõtte asukoht Ülenurme tehnopark. “Valida ka Jõhvis samasugune lähenemine oli igati loogiline,” ütles ta. “Loodan, et DPD Eesti terminali rajamine Jõhvi äriparki annab äripargi arengule hoogu juurde ning mitmed tugevad Eesti ettevõtted järgivad meie eeskuju, tuues Jõhvi juurde töökohti ja panustades piirkonna arengusse.”

Oma plaani ehitada Jõhvi äriparki autode hoolduskeskus on juba kinnitanud ka Vianori kaubamärgi all tegutsev OÜ Tireman. Keskus peaks valmima kas selle aasta lõpus või uue aasta alguses.

DPD Grupp on teine suurem rahvusvaheline pakiveoteenuse pakkuja Euroopas. DPD Eesti on riigisisese ja rahvusvahelise kullerpostiteenuse osutamise turuliider, teenindades Eestis nii era- kui ka ärikliente ligi 200 kulleri ja rohkem kui 180 sõiduki abil ning andes lisaks tööd 127 inimesele. Eestis on DPD-l ligi 130 Pickupi punkti, millest 24 on automaadid, kaheksa pakirobotid ja ülejäänud pakipoed.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.