Saada vihje
Kohtla-Järve läheb üleminekumängudel kokku hoopis Keilaga AVAMÄNG LAUPÄEVAL KOHTLA-JÄRVEL (0)
Suvel Kohtla-Järve meeskonnaga liitunud 21aastased brasiillane Yuri Lima Sousa Lellis ja korealane Youngdoo Dwa muutsid JK Järve rünnakud teravamaks ning tugevdasid ka meeskonnasisest konkurentsi. MATTI KÄMÄRÄ 

Jalgpalli Eesti esiliiga B-tasandil kolmanda koha saanud Kohtla-Järve JK meeskond läheb üleminekumängudes pääsu eest esiliigasse vastamisi hoopis Keila Jalgpalliklubiga, aga mitte  Tallinna Kalev U21ga.

Muudatuse põhjustas asjaolu, et esiliigas seitsmendaks tulnud Tartu Santos loobus kohast esiliigas ja nii säilitas Tallinna Kalev U21 – klubi, mille president on praegune Eesti nimekaim jalgpallur, Itaalia Serie A meeskonnas Cagliari mängiv Ragnar Klavan, koha esiliigas.  Esiliigas üheksandaks jäänud Keila JK, kes pidanuks sportlike tulemuste põhjal kukkuma esiliiga B-tasandile, sai nüüd tänu Santose loobumisele õlekõrre, mille abil võidelda liigasse püsimise eest.

Avamäng toimub juba eeloleval laupäeval kell 13 Kohtla-Järve spordikeskuse staadionil vanalinnas. Kordusmäng on nädala pärast samal ajal Keilas.

JK Järve lõpetas põhiturniiri 3:0 võiduga Paide U21 meeskonna üle. Kaks väravat lõi brasiillane Lima Lellis, ühe lisas penaltist Aleksandr Ivanjušin. Pääsu üleminekumängudele kindlustas Kohtla-Järve meeskond juba eelmises voorus.

JK Järve on hooaja finišisirgel on nad olnud väga heas hoos – viimasest kaheksast mängust võideti seitse. Samas on üleminekumängudel oodata tasavägist heitlust, sest ka Keila JK on olnud hooaja lõpusirgel edukas – viimasest viiest mängust tuli kolm võitu.

JK Järve president Andrei Škaleta, kes asus septembris ka meeskonna peatreeneri ametisse, sõnas Põhjarannikule, et meeskond peab viimaste voorude head hoogu hoidma ka üleminekumängudes. “Tähtis on ka see, et oleksime valmis mängima hästi iga ilmaga. Novembris ei tea kunagi, millistes oludes tuleb mängida. Samuti on tähtis hoida külma närvi ja muidugi otsustab sellistes mängudes väga palju ka tahe,” arutles Škaleta tegurite üle, millest oleneb üleminekuseeria võitja.

Footer reklaam
Test post injection

Škaleta sõnul on JK Järve jaoks esiliigasse jõudmine väga tähtis, et motiveerida noori mängijaid Kohtla-Järve meeskonda jääma.

 

 

 

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.