Saada vihje
Kuidas valida välja see üks ja õige kihlasõrmus (0)

Kui on mõttes laskuda ühele põlvele ja küsida oma elu kõige olulisem küsimus, on kütkestav sõrmus vaieldamatult vajalik. Tegemist ei ole mitte lihtsalt aksessuaariga, vaid sümboolse ehtega, mis kujutab endas sinu suhet ning teievahelisi tundeid. Seda silmas pidades võib õige kihlasõrmuse väljavalimine olla keeruline, kuid see ei pea seda sugugi olema, kui pead meeles neid järgnevaid lihtsaid nippe.

1. Pane paika eelarve

Juveelipoodides olevad kihlasõrmused võivad silme eest kirjuks võtta oma imekaunite disainide ja võimalustega. Üks on ilusam kui teine ning seega võid sihitult tundide kaupa lihtsalt vaadata erinevaid sõrmuseid ilma, et jõuaksid otsuse tegemisele lähemale.

Selle vältimiseks pane enne sõrmuseotsingu alustamist paika, kui palju sa üldse sooviksid kulutada sõrmuse ostule. Ükski eelarve pole väike ega suur – see on personaalne valik ning iga eelarve jaoks on ka sobiv sõrmus olemas. On oluline panna paika üks kindel piir, sest nii ei hakka sa isegi vaatama liiga kalleid sõrmused, mida sa ei saaks osta niikuinii ning väldid sedasi asjatut pettumust.

2. Selgita välja partneri eelistused

Enne, kui asud sõrmust reaalselt otsima, peaksid selgeks tegema, millised ehted su partnerile üldse meeldivad. Isegi, kui oled harjunud, et su kallim kannab igapäevaselt ehteid, ei pane me tavaliselt tähele, millised on need ehted täpselt – millised värvitoonid on rohkem esindatud, milliseid kalliskivi su partner kannab, kas ehted on tagasihoidlikud või pigem silmatorkavad.

Proovi rohkem tähele panna, mida su partner eelistab – jälgi, milliseid ehteid ta kannab igapäevaselt ning mis peitub tema ehtekarbis.

3. Vali välja eelistatud kalliskivi ja metall

Kui sa tead oma eelarvet ja tead, milliseid sõrmuseid su kallim potentsiaalselt jumaldada võiks, on ülejäänud juba väga lihtne. Järgmise sammuna peaksid endale kindlaks tegema, millist väärismetalli eelistaksid ning milliseid kalliskive tahaksid kasutada. Kas su tulevasele kaasale meeldib pigem kuld või hõbe? Kas ta eelistab teemante või mõnda muud vääriskivi nagu rubiinid või topaasid? Kui leiad vastused nendele küsimustele, on valiku tegemine veelgi lihtsam, sest tead täpselt, mida otsid.

4. Vali välja eelistatud stiil

Viimase sammuna pead mõtlema sellele, millist stiili sõrmus su kaasa südame eriti kiiresti põksuma paneks. Kas ta kannab tagasihoidliku stiiliga sõrmuseid või eelistab pigem suure särava kiviga sõrmuseid? Stiil vastab tavaliselt iseloomule ning seepärast ei ole ka eelistatud stiili valimine väga raske, kuna suure tõenäosusega tead juba praegugi, mida su kallim eelistada võiks.

Kui sa tead oma eelarvet, tead, millised ehted su kallimale meeldivad ning tead, milliseid kalliskive ja väärismetalle eelistada, on valiku tegemine lihtne. Kõige tähtsam on lähtuda oma sisetundest ja mõelda südamega – nii valid kihlasõrmuse, mida su kallim jumaldab!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.