Saada vihje
Paberleht 13. aprillil (0)
Selles Narva sissesõidul asuvas Circle K tanklas toimus kaks aastat tagasi inimvigastusega õnnetus, mis lõppes tanklale kahjunõude esitamisega.
ILJA SMIRNOV 

* Narvas asuvas tanklas libastunud ja raskelt jalga vigastanud klient nõudis kohtus firmalt välja kahjutasu. Asja kaalunud kaks kohut käsitlesid juhtunut täiesti erisuguselt.  Juhtum leidis aset kaks aastat tagasi Narva läänepoolsel sissesõidul Tallinna maanteel asuvas Circle K tanklas. Viimase kauplusest väljunud mees läks, käes kaks hot dog´i, kohvitops ja moosipallid, oma auto suunas, kui libastus tankla pesula värava ees ning kukkus. Kiirabi viis mehe haiglasse, kus tal tuvastati nii ränk jalavigastus, et jalga tuli opereerida. Järgnes kipsi ja ortoosi kandmine rohkem kui kolme kuu vältel.

* Kõikides nendes majades, kus korteriomanikud käesoleva aasta 1. jaanuariks ühistut moodustanud ja registreerinud ei olnud, tegi seda nende eest automaatselt riik. Nüüd on ühistud isegi neis majades, kus elanikke pole.

* Sihtasutuse Aidu Veespordikeskus nõukogu valis 14 võimaliku kandidaadi seast rajatava veemaa juhiks Erki Lainjärve. Viimane vastas ühelt poolt nõukogu ootustele, et tegemist oleks kohaliku mehega, kuid talle ei ole ka Aidus harrastatavad spordialad võõrad. Ehkki valmiva keskusega on tööd palju, lubab ta, et vähemalt MMile ta võistlema läheb. Uue juhi ülesanne on veemaa väljaehitamise juhtimine, teenuste käivitamine ja uute partnerite, aga ka investorite leidmine.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.