Saada vihje
PABERLEHT 13. SEPTEMBRIL – võimuliidri liikluskaristus, vee-ettevõtte osakud, neljarealine maantee ja Narva Veneetsia (0)
Aleksei Voronov ei nõustunud süüdistusega, nagu ta oleks paadunud liiklusrikkuja, vaid kinnitas, et rikub keskmisest vähem ja kogemata.
ILJA SMIRNOV 

Viru maakohus, kes arutas Narva võimuliidu vaimseks liidriks peetava Aleksei Voronovi kaebust temale liiklusrikkumise eest mõistetud karistuse peale, leidis, et Voronov on siiski süüdi ja et mees kipub üldse liiklusreegleid oma suva järgi täitma.
***
Haldusreformi tulemusena poolt Järve Biopuhastuse osakutest omav Lüganuse peab oma osakutest teiste partnerite kasuks loobuma või jõudma Kohtla-Järve ja Jõhviga kaubale varasema kokkuleppe muutmiseks.
***
Kuigi täna valitsuses kinnitatav riiklik teehoiukava aastateks 2018-2022 ei näe ette Jõhvi-Narva vahelise maanteelõigu neljarealiseks ehitamist, ei ole majandus- ja taristuminister Kadri Simson sellest kavatsusest taganenud.
***
Sadade paadikuuride ja suvilatega palistatud kanalite võrgustik Narva veehoidla servas on piirivalvuritele igapäevane tööpõld. Tavainimesele aga nagu turismireis eksootilisse paika, kuhu vett mööda iga päev ei satu. Narva kordoni juht Raivo Metsma ütleb, et kõige ilusam ja ka kasulikum aeg Narva Veneetsia külastamiseks on kevad. “Kõik õitseb, suvilaelu hakkab pihta, inimesed on aias, et alustada kevadisi aiatöid, ja meil on korraga palju kuulajaid.” Septembri alguses saab õitevahu asemel nautida küpset idülli: kõrvitsad teevad veel viimast kasvuspurti, tee ääres rippuvad arooniad ja ploomid ootavad aga korjajaid. On 26 kraadi sooja, ent suvitajaid hõredalt − tööinimesed on tööl ja lapsed koolis, õuel toimetavad peamiselt pensionärid. Küsimusele, kas kõik on rahulik, vastatakse üksmeelselt jaatavalt.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.