Saada vihje
Paberleht 15. mail (0)
Ida-Virumaa omavalitsuste liidu esimees Eve East kinkis Kaja Kreismanile hea ema märgise, mille autor on kunstnik Aarne Hanni.
MATTI KÄMÄRÄ 

* Ida-Viru maakonna heaks emaks 2018 pärjatud Kaja Kreismani esitasid konkursile tema lapsed. “See on hästi tore, kui oma lapsed märkavad,” rõõmustas Kreisman − nelja lapse ema ja nelja lapse vanaema, ettevõtja ja aktiivne ühiskonna liige, kes on olnud tegev nii kohalikus poliitikas kui riigikogus, kes pühendab end kaitseliidule, koorilaulule ja matkamisele.

* Tartu halduskohus määras eile OÜ-le Aidu Tuulepark teist korda trahvi esialgse õiguskaitse määruse rikkumise eest, sest ettevõte jätkas keelust hoolimata tuulikute ehitust. Aidu Tuulepark kinnitab, et tegemist on ainult killustiku ladestamisega.

* Narva-Jõesuu linnavalitsusel ja riigimetsa majandamise keskusel õnnestus pärast kohalike elanike poole pöördumist teha kindlaks Narva-Jõesuu metsa WC-poti vedanud mehe isik. Metsa paigaldatud kaamera jäädvustas WC-potiga mehe fotole juba aprillis, kuid auto numbrit ei suudetud tuvastada enne, kui foto avaldati möödunud nädalal Narva-Jõesuu kodulehel koos üleskutsega aidata prügistaja ja tema auto kindlakstegemisel.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.