Saada vihje
Paberleht 16. mail (0)
Vaidluse objektiks oleva garaaži ukse ette vedas kaevandusmuuseum suure palgikoorma, et ära hoida võõraste isikute võimalikku sissetungimist sinna.
ERAKOGU 

* Kohtla-Nõmmel asuva kaevandusmuuseumi territooriumil garaaže rentiv osaühing  Klarias Compani süüdistab muuseumi nende ruumidesse ebaseaduslikus sissetungis, muuseumi hinnangul on tegu aga niinimetatud puuküürnikuga, kes ei tasu rendivõlga ega vabasta hooneid.

* Lüganuse valla elanikud on kogunud üle paarisaja allkirja, toetamaks mai alguses umbusaldusega ametist tagandatud vallavanemat Andrea Eichet ning volikogu esimeest Enno Vinnit.

* Toila vald kutsus appi Eesti kuulsaima toitumisnõustaja ja personaaltreeneri Erik Orgu, et see hariks õpilasi ja õpetajaid tervisliku toitumise teemal ning nõustaks haridusasutusi menüüde koostamisel. Eile külastas Erik Orgu Kohtla-Nõmme kooli, kus tegutseb ka lasteaed, Toila gümnaasiumi ja Voka lasteaeda. See on osa Toila valla terviseedenduslikust projektist, mis algas aprillis, kui valla eakatele peeti tervisliku toitumise loeng. Nüüd jõudis järg haridusasutuste kätte.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.