Saada vihje
Paberleht 2. juunil (0)
Narva eesti gümnaasiumi noore tammepargi avasid viienda klassi õpilased, kes on pühendunud selle hooldamisele. Enne avamist oli kivi kaetud vaibaga, mille sada triipu kudusid lapsed, õpetajad ja lastevanemad Eesti sajandaks juubeliks.
MATTI KÄMÄRÄ 

Eile avati Ida-Virumaal kaks kooliõpilaste rajatud EV100 tammeparki, millest üks asub Kohtla-Järvel ja teine Narva külje all Laagnal. Viimane laiub Narva eesti gümnaasiumi direktori õuel.
***
Kohtla-Järve linnavalitsus ei andnud Ahtme linnaosas 1. septembril kaheksa tundi kestva rokikontserdi korraldamiseks luba MTÜ-le Õige Valik, mille eesotsas olev Janek Pahka osales samanimelise valimisliiduga Kohtla-Järvel ka kohalikel valimistel. Tänavu taas kokku tulnud 1980. aastate Ida-Viru punkbändi Alice Tisler solisti Janek Pahka sõnul tahab Õige Valik pakkuda sel kontserdil esinemisvõimalust kohalikele noortebändidele. “Publiku ette tuleks kuus-seitse sellist bändi, keda tavaliselt linnaüritustele esinema ei kutsuta. Kui leiame toetajaid, siis võib-olla astub üles ka üks tuntum bänd,” rääkis ta kavandatavast kontserdist, kus Alice Tisleril esineda plaanis pole.
***
Kaheksas Jõhvi “Rat Race” läks ajalukku rekordilise osalejate arvuga − 24 võistkonda − ja kogutud toetussummaga, milleks oli 2200 eurot. Seekordse jooksuga koguti raha Kiikla lastekodule mänguväljaku ostmiseks.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.