Saada vihje
Paberleht 3. aprillil (0)
Jalakäijad Narvas Puškini tänava pargis. Selle tänava alguses olev lõik on pärast käesolevaks aastaks kavandatud muudatuste elluviimist tunduvalt kaunimaks muutunud.
ILJA SMIRNOV 

* Pärast aastaid kestnud läbirääkimisi ja projekteerimistööd hakatakse Narvas lõpuks rajama kergliiklusteid − nii linnasiseseid kui ka naaberlinna Narva-Jõesuuni kulgevat. 23. aprillist kuni hooaja lõpuni ehitustöid kõikides Narva rajoonides − kokku 32 kilomeetri ulatuses.

* Lihavõttepühade paiku peetakse Avinurme puiduaidas traditsiooniliselt naistepäeva. Aasta tagasi korraldati sel puhul moedemonstratsioon ja esitleti perefirma ASi E. Strauss tootepere uusimat liiget − puidust käekotti. Tänavu said soovijad tooriku ja disainisid endale käekoti, millesarnast pole kellelgi. See oli esmakordne käekoti maalimise töötuba.

* Põhjaranniku kultuuriküljel jagab  teatrimees Üllar Saaremäe oma muljeid pühapäeval Kiikla rahvamajas toimunud täiskasvanute näitemängupäevast, kus astusid üles taidlejad nii Iisakust, Kiiklast, Aserist, Avinurmest kui ka Jõhvist.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.