Saada vihje
Paberleht 31. juulil – Autojuhtide sabotaaž, kas Repinski valetab?, kohalik mees laulis Rannapungerjal Nele-Liis Vaiksooga duetti (0)
Metsapõlengu kustutamine.
PÄÄSTEAMET/ARHIIV 

Tänane Põhjarannik kirjutab sellest, kuidas samal ajal, kui päästjad võitlesid Narva-Jõesuus põleva metsaga, lõhkusid ükskõiksed autojuhid nende voolikuid, mis pani päästetööd ikka ja jälle seisma.
***
Lüganuse volikogu opositsioonis olevad liikmed tegid ettepaneku istungi kokkukutsumiseks, et kiirendada lisaeelarve ja noortevaldkonna arengukava vastuvõtmist, aga ka palgalise volikogu esimehe kohast loobumiseks.
***
Jõhvi volikogu liige, reformierakondlane Aivar Surva süüdistab vallavanem Martin Repinskit valetamises, kui viimane väidab, et pole lubanud volikogu esimehe kohta Reformierakonnale, millest viimane aga ilma jäi. Surva kahtlustab ka, et kuigi Repinski lubas, et ei hakka ametnikke ja vallaasutuse juhte vallandama, asendamaks neid “oma inimestega”, võib nõiajaht tema arvates siiski teoks saada.
***
Põhjarannikust saab lugeda ka julgest kohalikust mehest, kes Rannapungerja tuletornifestivali ajal lavale ronis ning Jassi Zahharovi asemel koos Nele-Liis Vaiksooga rahva ovatsioonide saatel duetti laulis.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.