Saada vihje
Paberleht 7. augustil: Kohtla-Järve nõuab ekslinnapealt sadu tuhandeid, Narvas pannakse nurgakivi uuele tootmisele, Repinski ja Neglason annavad Jõhvis teineteise pihta tuld (0)
Jevgeni Solovjov 2015. aasta 28. oktoobril Viru maakohtus pärast kohtuotsuse kättesaamist. Toona väitis Solovjov, et peab süüdimõistvat otsust ebaõiglaseks ning et tema on tegutsenud vaid linna huvides, mitte selle kahjuks.
ARHIIV 

Tänasest Põhjarannikust saab lugeda, et pärast pikka vaagimist ja ettevalmistust on Kohtla-Järve praegused võimud esitanud kohtusse hagi, et nõuda endiselt linnapealt välja 210 00 eurot, mis kriminaalsel teel eksmeeri abiga ärimees Nikolai Ossipenko tasku voolas.
***
Tosin aastat tagasi oma tootmise pealinnast Narva toonud elektrimootoreid ja elektrikilpe komplekteeriv OÜ Waldchnep paneb kolmapäeval nurgakivi oma Narva logistika- ja tööstuspargis tootmishoonele, mis tähendab, et järgmisel aastal kolitakse üüripindadelt ära oma uutesse ruumidesse.
***
Arvamusleheküljelt saab lugeda sotsiaalministeeriumi ametniku vastuseid ja selgitusi Virve Osila varasemale artiklile, mis kritiseeris uut töövõime hindamise korda. Teisel arvamusleheküljel räägivad Jõhvi valla asjadest oma pilgu läbi vallavanem Martin Repinski ja endine volikogu esimees Niina Neglason.
***
Pikem reportaaž on iidsest Narva linnusest, mille uuendustööde käigus ka vanu asju lagedale tuli.  Ilja Smirnov kirjutab, et piirijõe kaldal iidses linnuses paiknev Narva muuseum on ümber sündimas ning avab järgmisel aastal külastajatele uksed sootuks uues kuues.
***
Veel saab lugeda sellestki, miks Sillamäe linn on saanud magnetiks filmitegijatele.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.