Saada vihje
Sala vedas Alutaguse neljanda võiduni (0)
Ülar Sala tõi reedeses võidumängus oma meeskonnale 25 punkti. MATTI KÄMÄRÄ 

Reede õhtul alistas Reinar Halliku Korvpallikool/Expertline Eesti korvpalli teises liigas Valga kutseõppekeskuse 94:71 ja sai kolme kaotuse kõrvale neljanda võidu.

Kohtumine Ida alagrupis seni kõik mängud kaotanud Valga vastu ei alanud Alutaguse meeskonna jaoks sugugi kergelt. Avaveerandi lõpuks oli Ida-Viru meeskond jäänud nelja punktiga taha. Teisel veerandil pöörati aga mängu käik oma kasuks ning asuti eduseisu kasvatama.

Alutaguse meeskonna suurim skooritegija oli seekord 25 punkti visanud Ülar Sala, kes võttis ka 8 lauapalli. Mängu statistika põhjal kujunes temal ka  oma meeskonna parim efektiivsuse näitaja – 28.

Teist kohtumist järjest tegi hea mängu 17aastane Oliver Villers, kes viskas 22 punkti. Seejuures jõudsid korvi kõik tema poolt tehtud kolm kaugviset. 16aastane Raldo Ootre viskas 19 punkti.

Selle võiduga kerkis Alutaguse meeskond oma alagrupis neljandale kohale. Alagruppi juhtival HITO/Karjamaal on üheksast mängust kaheksa võitu.

Eeloleval kolmapäeval kell 19 mängib Halliku meeskond koduses Iisaku saalis alagrupi ühe tugevama meeskonna Terminal Oiliga, kellele sel nädalal jäädi Tartus alla vaid ühe punktiga.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.